هیــــچ کســــ بــا هیــــچ کســــ

سخــــטּ نمــــی گــــویــــد ...

کــخــــــامــوشــی بـــــﮧ هــــــــزار زبــــــاטּ در سخـــــטּ استــــ ...

 

 

" ا. شاملـــو "

 

 

 

 

 


/ 45 نظر / 24 بازدید
نمایش نظرات قبلی
atefe

تنت درآغوشی کسی باشدودلت پیش دیگری هزارخطبه هم که بخوانندبازم خیانت است

atefe

کاش آدم ها یکم جرئت داشتن... گوشی و بر میداشتن و زنگ میزدن میگفتن: ببین؛دلم واست تنگ شده،واسه هیچ چیز دیگه ای هم زنگ نزدم...!

atefe

چــــــــــرا ؟؟ چـــــــــرا دوبـــاره بـــرگــــشتـــی؟؟؟؟؟ نـــبــــش قــــبـــــر گــــنــــاه اســــت مــــؤمــــــن ... بــــــفــــــهـــــم!!

حس سبز

سلام دوست من. زیبا بود.مرسی. مطالب من 2 بخش هست: نوشته های جمعه ها و اشعار من که اگه منظورتون این 2 هست لطف کنید و اسم و ادرسی هم از من بیاد ممنون می شم. اما اگه منظور نوشته های نویسنده ها و شعرا هست که از من نیست و باید از اونا اجازه بگیرین!شوخی می کنم.در این مورد دوم هیچ مسئله ای نیست و نیازی هم به آدرسی از من گذاشتن نیست.مگه صاحب اثر منم که از من هم یادی بکنی؟!!!هر کدوم رو هر وقت دوست داشتی تو وبت بذار. شاد باشی همیشه.

پسر

زندگی رسم خویشاوندی است زندگی بال و پری دارد با وسعت مرگ پرسشی دارد اندازه ی عشق زندگی چیزی نیست که لب طاقچه ی عادت از یاد من و تو برود زندگی حس غریبی است که یک مرغ مهاجر دارد زندگی سوت قطاری است که در خواب پلی می پیچد زندگی مجذور آیینه است زندگی گل به توان ابدیت زندگی ضرب زمین در ضربان دل ماست زندگی هندسه ی ساده و یکسان نفسهاست

aryan

نمی دانم چرا پشت خواب های خیس هر شبم دست هایت سکوت کرده اند...

aryan

امروز چه دلتنگم... از جنس تکاپوی مصنوعی فواره بر حاشیه تکرار...

امیدسرگردان

چند وقتیست هر چه می گردم هیچ حرفی بهتر از سکوت پیدا نمی کنم نگاهم اما گاهی حرف می زند گاهی فریاد می کشد و من همیشه به دنبال کسی می گردم که بفهمد یک نگاه خسته چه می خواهد بگوید...

سمانه

[دلشکسته] دلم گرفته... عجیب..

aryan

زندگی حقیقت است اما واقعیت های زندگی همان مرگی است که هر روز تکرار می شود...